Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Терміни повернення і обміну
Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотній доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
Умови повернення для товарів належної якості
Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Терміни повернення і обміну Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотній доставка товарів здійснюється за рахунок покупця. Умови повернення для товарів належної якості Ми обміняємо або повернемо гроші за 100% робочий товар якщо: 
1. Товар не був у використанні; 2. Товар знаходиться в належним йому вигляді і не має ніяких фізичних порушень. 3. електрошокери поверненню та обміну не підлягають. Ми обміняємо або повернемо гроші за неробочий товар якщо: 1. Якщо наша експертиза визначить, що товар використовувався належним чином і не було фізичний пошкоджень. 
2. Якщо були пошкодження під час перевезення службою доставки "Нова пошта", товар поверненню та обміну не підлягає. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. 
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.